składki 2023

Składki PTT na rok 2023

Przypominamy o obowiązku opłacenia składek PTT na rok 2023 przez Tancerzy, Kluby oraz pozostałych Członków naszego Stowarzyszenia.
Grób Wieczystego_1.11.2022

Dzień Wszystkich Świętych - grób prof. Mariana Wieczystego

W dniu Wszystkich Świętych pamiętamy o Ojcu Założycielu Tańca Towarzyskiego w Polce - odwiedziliśmy grób prof. Marian Wieczystego na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
Opłaty 2023 (1)

Opłaty dla Sędziów i Skrutinerów na 2023 rok!

Szanowni Państwo, Sędziowie i Skrutinerzy PTT, uprzejmie przypominamy, że wszystkie opłaty na rok 2023 powinny zostać dokonane do dnia 31.10.2022 (decyduje data wpływu na konto PTT!). Opłatę za szkolenie oraz wpis do rejestru należy dokonać na konto ZG PTT, zaś składkę członka zwyczajnego na konto naszego Okręgu PTT.
Szkolenie Okręgowe S. Powell

Szkolenie Okręgowe Steve Powell

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT zaprasza trenerów oraz pary z całej Polski na otwarte szkolenie z zakresu tańców standardowych, które poprowadzi: STEVE POWELL Termin: 17 września 2022, godz. 12:00-13:15 i 13:45-14:45 Miejsce: Kraków, Szkoła Podstawowa Marcina Gortata Os. Kościuszkowskie 2a Koszt: - 70zł/os. dla tancerzy Okręgu Małopolskiego - 150zł/os. dla tancerzy spoza Okręgu Małopolskiego Istnieje możliwość rezerwacji lekcji indywidualnych Cena: 150 funtów / 45min. Koordynatorem szkolenia z ramienia Okręgu Małopolskiego PTT jest p. Michał Maj - tel. +48 512 118 075 Zgłoszenia na szkolenie grupowe oraz lekcje indywidualne przyjmuje p. Cezary Szymański - tel. +48 791 373 610 lub poprzez messenger. Liczba miejsc na szkolenie i lekcje jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń! SZKOLENIE JEST OBOWIĄZKOWE DLA SĘDZIÓW OKRĘGOWYCH, jest podstawą do przedłużenia uprawnień na rok 2023! Zapraszamy sędziów PTT Okręgu Małopolskiego.
śp. Waldemar Ziomek

Ostatnie pożegnanie

Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 18.08.2022 odszedł niespodziewanie były Prezes Polskiego Towarzystwa Tanecznego, wieloletni członek Zarządu Głównego, Członek Honorowy PTT, Trener, Sędzia i wspaniały człowiek - Waldemar Ziomek. Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich - Zarząd PTT Okręg Małopolski
Nowe wzory druków PTT

Nowe wzory druków PTT

Szanowni Państwo, Zarząd Główny PTT uchwałą nr 60/2022 zatwierdził nowe wzory dokumentów PTT: 1. Deklaracja członka wspierającego - osoba fizyczna, 2. Deklaracja członka wspierającego – osoba prawna, 3. Deklaracja członka zwyczajnego, 4. Regulamin turnieju PTT, 5. Wniosek o przyznanie turnieju PTT, 6. Zmiana okręgu, 7. Zwolnienie z klubu. Jednocześnie informujemy, że przestają obowiązywać dotychczasowe wzory tych dokumentów.
wakacje

Wakacje!!!

Ostatni turniej już za nami i rozpoczęły się upragnione wakacje! Zarząd PTT Okręg Małopolski życzy wszystkim swoim Członkom radosnego i pogodnego, a przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia na parkiecie w nowym sezonie!!!
cea_letni_bochnia_02.07.2022

CeA Challenge Cup Letni w Bochni

Już za tydzień, 2-3 lipca, w naszym Okręgu odbędzie się CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni. Będzie to ostatni turniej tańca w w tym sezonie nie tylko w naszym Okręgu, ale również w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy!
Dąbrowa Tarnowska 2022

Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022

W najbliższy weekend w naszym Okręgu odbędzie się IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego. To aż dwa dni tanecznych zmagań! Serdecznie zapraszamy!
Freestyle

PERFECT DANCE Kraków 2022

Już w najbliższą niedzielę, 12.06.2022, zapraszamy wszystkich serdecznie na Turniej Tańca VII FREESTYLE OPEN DANCE - Turniej Tańca Nowoczesnego, który odbędzie się w Piekarach pod Krakowem. TYm razem będziemy mogli podziwiać zmagania w takich stylach, jak Hip-Hop, DIscofox, Modern, Jazz. Serdecznie zapraszamy!
Perfect Dance_1

PERFECT DANCE Kraków 2022

Już 04.06.2022 r. w sobotę w Krakowie odbędzie się Turniej Tańca Perfect Dance Kraków 2022. Serdecznie zapraszamy wszystkich Tancerzy, Trenerów, Rodziców oraz Kibiców!
Szkolenie LA 2022

Szkolenie Okręgowe z Petarem Daskalovem i Zią James

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT zaprasza pary na szkolenie z Petarem Daskalovem i Zią James. Termin: 6 czerwca 2022, godz. 18:30 - 20:00. Miejsce: Kraków, Szkoła Podstawowa Marcina Gortata Os. Kościuszkowskie 2a. Koszt: - 50zł/os. dla tancerzy Okręgu Małopolskiego - 100zł/os. dla tancerzy spoza Okręgu Małopolskiego. Istnieje możliwość rezerwacji lekcji indywidualnych. Miejsce: Studio Tańca i Ruchu M-Team, Kraków ul. Skośna 12 Cena: 80 funtów / 45min. Zgłoszenia na szkolenie grupowe oraz lekcje indywidualne przyjmuje koordynator szkolenia z ramienia Okręgu Małopolskiego PTT - Michał Maj. Liczba miejsc na szkolenie i lekcje jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
GPP 2022

Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa

Już 28.05.2022 r. w sobotę w Krakowie odbędzie się Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa wraz z kategoriami towarzyszącymi. Serdecznie zapraszamy wszystkich Tancerzy oraz Kibiców na to wyjątkowe wydarzenia w Krakowie!
Rekreacja finał

Turniej O Mistrzostwo Krakowa - Rekreacja Małopolska

Już za tydzień, w niedzielę 29.05.2022 r., serdecznie zapraszamy na turniej tańca O Mistrzostwo Krakowa - Finał Rekreacji Małopolskiej PTT. Zapraszamy wszystkich Zawodników, Trenerów i Rodziców! Do zobaczenia w Krakowie!
Oświęcim 20-21.05.2022_1

eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim

Już najbliższy weekend to Turniej Tańca w Oświęcimiu "eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim". Serdecznie zapraszamy zarówno wszystkich tancerzy, jak i kibiców!
Puchar klas F, E, D_1

Puchar klas F, E, D oraz Turniej Premium w Żabnie

Już najbliższy weekend to Turnieje Tańca w Żabnie - Puchar klas F, E, D oraz VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś, również dla Grup Rekreacyjnych. Serdecznie zapraszamy!
cea_majowka_1

CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie

Już w ten weekend serdecznie zapraszamy na Turniej Tańca CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie! To aż dwa dni zmagań tanecznych w naszym Okręgu (30.04 i 01.05)! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tańca 🙂
Walne Zebranie PTT Okręg Małopolski

Walne Zebranie Sprawozdawcze

Zarząd Polskiego Towarzystwa Tanecznego Okręg Małopolski postanawia zwołać w formie on-line na platformie ZOOM Walne Zebranie Sprawozdawcze w dniu 14.05.2022 sobota o godz. 14.30 I-szy termin, 15.00 II-gi termin. Materiały sprawozdawcze są dostępne po zalogowaniu w bazie PTT, w zakładce "Informacje" -> "Materiały sprawozdawcze".
zakończenie sezonu 2_1

Spotkanie na zakończenie sezonu

Już dziś serdecznie zapraszamy na spotkanie na zakończenie sezonu! Spotkanie odbędzie się 29 maja 2022 r. o godz. 19:00 przy ul. Kolnej 2 w Krakowie! Do dnia 20 maja czekamy na Wasze zgłoszenie chęci uczestniczenia w spotkaniu na maila: pttmaloposka@gmail.com. Podczas spotkania przewidujemy poczęstunek z grilla 🙂
Cracow Dance Festival_1

Cracow Dance Festival - GPP PTT

Już dziś serdecznie zapraszamy na Cracow Dance Festival - Grand Prix Polski PTT! Już 23-24 kwietnia 2022 r. w Krakowie odbędzie się GPP PTT, Turniej Premium oraz Turniej dla Grup Rekreacyjnych!
Ważne_1

Informacja dla Członków Wspierających PTT

Szanowni Państwo, Członkowie Wspierający PTT, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią pisma skierowanego do wszystkich Członków Wspierających PTT.
Pleśna 2022

Turniej Tańca Pleśna 2022

W naszym Okręgu nie zwalniamy tempa i już szykujemy kolejny turniej tańca, tym razem w Pleśnej. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Krakowska Czapeczka

Turnieje Tańca o Krakowską Czapeczkę i o Smoka Wawelskiego

Kolejne dwa turnieje tańca w naszym Okręgu odbędą się już 2 i 3 kwietnia 2022!. Serdecznie zapraszamy na Turniej o Krakowską Czapeczkę - Rekreację Małopolską oraz na Ogólnopolski Turniej o Smoka Wawelskiego.
srodek_otwarte_mistrzostwa_20__03_2022_1

Komunikat

Zarząd PTT Okręg Małopolski uprzejmie informuje, że w związku z zapisem w Przepisach Sportowego Tańca Towarzyskiego PTT punkt 8.10.4 tytuły Mistrza Okręgu, Wicemistrza Okręgu oraz II Wicemistrza Okręgu kolejno zajmują pary z I, II i III miejsca. Gratulujemy!

Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego 2022

W dniu 20 marca 2022 r. w Wieliczce odbędą się Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego 2022. Serdecznie zapraszamy wszystkich Tancerzy, Trenerów, Rodziców, Działaczy i Sympatyków Tańca naszego Okręgu!

CeA Challenge Cup Puchar

Już niebawem w naszym Okręgu odbędzie się kolejny Turniej Tańca CeA Challenge Cup w Forwarku Zalesie. Serdecznie zapraszamy już 12-13 marca 2022, zarówno dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów!

STARS FINAL - Turniej Tańca w Tarnowie

W dniach 19-20.02.2022 w naszym Okręgu odbędzie się kolejny Turniej Tańca, tym razem w Tarnowie. W sobotę będzie miała miejsce rywalizacja dla grup Rekreacyjnych, zaś w niedzielę dla sportowych. Serdecznie zapraszamy!
Turniej eMotion

Niebawem pierwszy turniej w Nowym Roku

Już 6 lutego 2023 w naszym Okręgu odbędzie się pierwszy w tym roku w Polsce Turniej Tańca Towarzyskiego eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Najlepsze pary Małopolski na Mistrzostwach Polski 2021

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że została podjęta Uchwała dot. ufundowania nagród finansowych dla par, które zajęły miejsca medalowe podczas Mistrzostw Polski PTT w roku 2021. Nagrody zostaną przekazane zawodnikom podczas Mistrzostw Okręgu Małopolskiego PTT w Wieliczce, na które już serdecznie zapraszamy 🙂 Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów ‼

Procedura zatwierdzania turniejów w Okręgu Małopolskim

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Okręgu uchwalił Procedurę przyjmowania, zatwierdzania turniejów w Okręgu Małopolskim. Serdecznie zapraszamy organizatorów do zapoznania się z dokumentem.